KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13348238
nr 1334 8238
Oidentifierad konstnär. Signerad G Reimer. Signerad, daterad 1923. Olja på pannå, 26x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:16:23
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr